grupa Wayne Law_Australija

Bauskas Kantrī Festivāls 2016 izziņo festivāla māksliniekus

Pirmais Bauskas country mūzikas festivāls notika 1999. gadā Bauskas Pilskana estrādē, bet šogad festivāls svin savu pilngadību – no 8.-9.jūlijam notiks 18.Bauskas Kantrī Festivāls. Festivāla organizatori izziņo festivāla grupas – Wayne Law no Austrālijas, Jonis no Lietuvas, Kaidi & Barn Brothers no Igaunijas, Dutch Eagles no Nīderlandes, kā arī no Latvijas grupas – Dakota, Flame & Rolltones, Tequila, Aivars Birzmalis, Sestā Jūdze, Apvedceļš, Aldis Rullis, Klaidonis, Jauna diena un dziedātājs Mārtiņš Jātnieks.

Septiņpadsmit gadu laikā Bauskas Kantrī Festivālā piedalījušās 26 Latvijas grupas un 32 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas , Krievijas, Igaunijas un Lietuvas. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušies tādas country mūzikas zvaigznes kā The Bellamy Brothers un Asleep At The Wheels.

Katru gadu festivāls pulcē tūksotšiem country mūzikas cienītāju gan no Latvijas, gan no tuvākām un tālākām ārzemēm. Festivāla laikā apmeklētajiem tiek piedāvāts plašas izklaides iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, iespēja nobaudīt latviešu virtuves ēdienus, leģendāro Bauskas alu. Otrā diena sākas ar bezmaksas koncertu pilsētās centrā un līnijdeju aktivitātēm.

Šogad festivāla jaunums ir festivāla sadarbības partnera portāla Draugiem.lv jauno mūziķu kantrī skatuve uz kuras organizatori dos iespēju festivālā uzstāties jaunajiem māksliniekiem. Konkursa noteikumi būs pieejami Draugiem.lv mājas lapā sākot no maija sākuma, bet aprīlī jau būs zināmas tās jaunās grupas, kas uzstāsies festivālā!

Festivāla hedlaineris Wayne Law ir viens no atzītākajiem country mūzikas izpildītajiem un komponistiem Austrālijā. Vairākārt nominēts no Austrālijas Country mūzikas asociācijas kā labākais vokālists un dziesmu autors. Regulāri saņem piedāvājumus un sacer dziesmas country mūzikas Mekas Nasvillas mūziķiem.  Bauskas country festivālā uzstāsies ar pavadošo grupu no Francijas kuru sniegumā varēsim baudīt gan country balādes, gan dinamiskas kompozīcijas. Wayne Law jau ir viesojies Lietuvā, Polijā, Zviedrijā, Itālijā, Spanijā u.c. it visur saņemot ovācijas un publikas atzinību.  Lai izbaudītu Eiropu viņš (Wayne Law) ir atteicies no lidojuma ar lidmašīnu, Bauskā ieradīsies no Francijas ar auto.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā:

http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11045

Seko Bauskas Kantrī Festivāla aktualitātēm šeit:

www.countrybauska.lv

TW: BauskasCountry

DR: bauskacountryfestival

FB: countrybauskafestival