BKF_DRAUGIEM.LV skatuve

Bauskas Kantrī Festivāls sadarbībā ar Draugiem.lv izziņo jauno mūziķu konkursu

Bauskas Kantrī Festivāls šogad svin savu pilngadību, tāpēc kā festivāla viens no jauninājumiem ir Draugiem.lv skatuves uz kuras organizatori dos iespēju uzstāties jaunajiem kantrī māksliniekiem. Ar šodien visi interesenti var iesniegt savu grupas pieteikumu portālā Draugiem.lv Bauskas Kantrī Festivāla lapā.

Mārtiņš Jātnieks aicina piedalīties Bauskas Kantrī Festivāla jauno mūziķu konkursā:

https://youtu.be/4alejRe5FeI

Nesen festivāla organizatori izziņoja festivāla grupas, un šogad tās būs – Wayne Law no Austrālijas, Jonis no Lietuvas, Kaidi & Barn Brothers no Igaunijas, Dutch Eagles no Nīderlandes, kā arī no Latvijas grupas – Dakota, Flame & Rolltones, Tequila, Aivars Birzmalis, Sestā Jūdze, Apvedceļš, Aldis Rullis, Klaidonis, Jauna diena un dziedātājs Mārtiņš Jātnieks.

Bauskas Kantrī Festivāla biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā:

http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11045

Bez kuplā un krāšņā grupu sastāva festivāla organizatori sadarbojoties ar Draugiem.lv izsludina jauno kantrī mūziķu konkursu! Kas Tev jādara? Bauskas Kantrī Festivāla Draugiem.lv lapā:      http://www.draugiem.lv/bauskacountryfestival vēstuļu sadaļā nosūti īsu aprakstu par grupu, visas grupas sociālās lapas un linkus uz tām, 3 labas kvalitātes grupas bildes + grupas mājas/studijas video ar kādu slavenu kantrī mākslinieka kaverversiju. Pieteikumus organizatori pieņem līdz 30.aprīlim, bet 9.maijā paziņos 10 laimīgās grupas, kuras būs tikušas pusfinālā ar iespēju uzstāties klātienē Kantrī Festivāla organizatoru un Draugiem.lv žūrijas priekšā!

Finālā no 10 grupām uz finālu kvalificēsies 5 grupas, kam būs jāiesniedz mājas/studijas video ar kādu latviešu sabiedrībā pazīstama mūziķa hita kaverversiju kantrī stilā! Sniegumu vērtēs Kantrī Festivāla organizatori + Draugiem.lv žūrija, kā arī Draugiem.lv lietotāji balsojot par savu favorītu Bauskas Kantrī Festivāla Draugiem.lv lapā! Rezultātu sastādīs 50% žūrija un 50% draugiem.lv lietotāju balsojums!

6.jūnijā tie paziņotas 3 grupas, kas uzstāsies 18.Bauskas Kantrī Festivālā uz Draugiem.lv skatuves bonusā saņemot reklāmas iespējas grupai no Draugiem.lv: 1.vieta = 1500€, 2.vieta = 1000€, bet 3.vieta = 500€.

Seko Bauskas Kantrī Festivāla aktualitātēm šeit:

www.countrybauska.lv

TW: BauskasCountry

DR: bauskacountryfestival

FB: countrybauskafestival