BKF_DRAUGIEM.LV skatuve

NOSLĒDZIES jauno mūziķu KONKURSS!!!

NOSLĒDZIES jauno mūziķu KONKURSS! Paldies visiem, kas iesūtīja savus pieteikumus 😉 Tālāk mēs virzām 3 grupas, kas jau automātiski tiek apstiprinātas un kāps uz 18.Bauskas Kantrī Festivālu skatuves! Priekā!!!

Un, tātad, laimīgās grupas  – MĪTAVAS SOĻI, VIENTUĻIE VILKI un MADARA IVANE. Visām grupām līdz ceturtdienai, 7.jūlijam mums būs jāiesūta latviešu sabiedrībā zināma mūziķa hits kantrī versijā, ko vērtēsim mēs, Draugiem.lv žūrija + Draugiem.lv apmeklētāji savam favorītam klikšķinot uz pogas ‘”MAN PATĪK”. 1.vietai galvenā balva ir Draugiem.lv reklāma 1500€ vērtībā!

Bet nu iepazīsimies mazliet tuvāk ar grupām!

  1.  MĪTAVAS SOĻI

PAR GRUPU:

Mītavas soļi ir četru dažādu cilvēku apvienība, kuru hobijs ir mūzika. Kopā spēlē jau kopš 2013. gada, bet katrs grupas dalībnieks atsevišķi uz skatuves jau ir daudz ilgāku laiku. Mītavas Soļi ir no Jelgavas un piedāvā dažāda veida ballītes un ne tikai! Grupas dalībnieki: Lauris (vokāls), Ieva (ģitāra), Aivis (bungas), Andis (bass)

VAIRĀK PAR GRUPU:

Mājas lapa: www.mitavassoli.lv

facebook lapa: https://www.facebook.com/mitavassoli/?fref=ts

draugiem.lv lapa: https://www.draugiem.lv/mitavas_soli/

GRUPAS KAVERVERSIJA DZIESMAI “Ring On Fire”:

Mītavas Soļi 1

  1. VIENTUĻIE VILKI

PAR GRUPU:

Mēs grupu uzsāk tikai nesen, kurā piedalāmies 3 cilvēki, rakstam savas dziesmas un paši izpildām, ir vēlēšanās mums piedalīties visādos koncertos, lai pierādītu savus spēkus saistība ar grupu. Mums ir daudzi plāni, kurus mēs lēnām paplašināsim un pildīsim, kā arī katram grupas biedram ir savs sapnis, kuru mēs centīsimies īstenot!

VAIRĀK PAR GRUPU:

https://twitter.com/Vientulie_Vilki

https://www.draugiem.lv/vientulaisvilks

vientulie vilki

  1. MADARA IVANE

PAR GRUPU:

Grupas Piano Voice Beat sastāvā pašreiz piedalās tikai dalībnieki ar profesionālo, augstāko muzikālo izglītību (Madara Ivane- maģistra grāds mūzikā ar kvalifikāciju, dziedāšanas skolotājs; Gļebs Beļajevs un Pāvels Račiks- maģistra grāds mūzikā ar specializāciju klavierspēlē), tādēļ kopīgi radītā mūzika ir kaut kur pa vidu starp akadēmisko, populāro un tautas mūziku, jeb tā dēvētais “cross-over” stils. Tas ir pietiekami mūsdienīgs, lai meklētu iespaidus pilsētas dzīves ritmos, elektroniskajā deju mūzikā, dažādos metāla stilos un industriālajos trokšņos, tajā pašā laikā apvienojot to ar džeza, klasikas un tautas mūzikas citātiem. Paralēli kopīgajai radošajai izpausmei izpildītāji darbojas arī akadēmiskās un džeza mūzikas laukā, kuras atkal palīdz iedvesmoties jauniem sacerējumiem. Augstskolās iegūtās zināšanas palīdz labāk strukturēt muzikāli tehnisko pusi, kā arī dažādie iespaidi dod iespēju katru jaunu skaņdarbu veidot spilgtu un atšķirīgu.

Galvenā ideja ir veidot oriģinālkompozīcijas ar tautasdziesmu vārdiem, ļaujot tautas mūzikai skanēt mūsdienīgi. Apdarēm tiek izmantotas gan klasiskas, gan mūsdienīgas tehnikas, lai izvairītos no stereotipiem un saglabātu līdzsvaru starp laikmetiem un dažādām klausītāju auditorijām.

Grupas radītās mūzikas pamatā ir latviešu tautasdziesma, kurai tiek apstrādāta un pārveidota melodija, raksturs, bet reizēm atstājot tikai tautasdziesmas vārdus. Grupas dalībniekiem būtu gaužām garlaicīgi, ja visi skaņdarbi būtu tikai, piemēram sterili akadēmiskā, roka, popa, folka vai džeza stilā veidoti, kā arī savā mūzikā reizēm apzināti izvairāmies no latviešu tautasdziesmai raksturīgās skaņu estētikas. Grupas “Piano Voice Beat” latviešu tautasdziesmu versijās var dzirdēt regeja, latino, roka, relax, spāņu, čigānu, ebreju un jebkāda cita rakstura un tautas un intonāciju mūziku, kura uz esošo momentu mums šķiet pati piemērotākā konkrētajam tekstam.

Ar savu darbību vēlamies parādīt, ka latviešu tautas mūzika vēl aizvien ir aktuāla un interesanta, taču folkloras elementi tiek stilizēti, un iekļauti ikdienā sastopamajā ritmā mums apkārt. Latviešu tautas dziesma ir mūsu tautas vērtību pamatinformācija un goda kodekss, kuru vēlamies saglabāt kā vērtību, taču īpašais pasniegšanas veids liek mūsos ieklausīties, un, iespējams, palīdz izprast ietvertās morālās vērtības. Darbā ar dažādām tautasdziesmām esam sapratuši to laikmetīgumu un tajās izteiktās sajūtas, domas, notikumi un emocijas laika gaitā nav mainījušās, taču ir manījusies apkārtējā vide, kas atainojas arī mūsu muzikālajā materiālā.
VAIRĀK PAR GRUPU:
https://www.draugiem.lv/pianovoicebeat/

https://www.facebook.com/PianoVoiceBeat/?fref=ts

https://www.youtube.com/channel/UCL9PTiAVwSr0nOcemVHNapA

https://twitter.com/PianoVoiceBeat
GRUPAS KAVERVERSIJA:

Kaut būtu:                                        

https://www.youtube.com/watch?v=bAhHB1KgUFo

Krodziniece:                                       

https://www.youtube.com/watch?v=hwaNWwzDi6g

Tumša nakte, zaļa zāle:                

https://www.youtube.com/watch?v=FKAhwCOuogM

Piano_Voice_beat_present_foto