lemmling_cartoon_owl_sitting_on_a_book_black_white_line_art_coloring_book_colouring_drawing-1969px

Par festivālu

Pirmais Bauskas country mūzikas festivāls notika 1999. gadā Pilskalna estrādē, gleznainā vietā, parkā starp upju satekām un 16. gadsimtā celto Bauskas pili. Kopš tā laika festivāls ir ieņēmis stabilu vietu Latvijas lielāko pasākumu starpā un ir pierādījis sevi kā ilgdzīvotājs.

Pa šiem gadiem festivālā ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 47 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas , Krievijas, Igaunijas un Lietuvas. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušies tādas country mūzikas zvaigznes kā The Bellamy Brothers un Asleep At The Wheels.

Katru gadu festivāls pulcē tūkstošiem country mūzikas cienītāju gan no Latvijas, gan no tuvākām un tālākām ārzemēm. Festivāla laikā apmeklētajiem tiek piedāvāts plašas izklaides iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, iespēja nobaudīt latviešu virtuves ēdienus, leģendāro Bauskas alu.

Nakšņot gribētāji ir iecienījuši mūsu telšu pilsētiņu upju Mēmeles un Mūsas krastos, kas bija pirmā Latvijas festivālu vēsturē. Nu jau vairākus gadus festivāla otrā diena sākas ar bezmaksas koncertu pilsētās centrā un līnijdeju aktivitātēm.

Divas dienas paiet vienā acumirklī labdabīga gaisotnē un ar pozitīvam emocijām, kas saglabājas visa gada garumā.

Esat mīļi gaidīti arī nākamgad 19.Bauskas Kantrī Festivālā 7. un 8. jūlijā!